Naše ceny vás uchvátí

Blízkost k přírodě, láska k přírodním materiálům a přání co nejméně zatížit životní prostředí a žít v souladu s přírodou, k tomu přání v co nejnižší energetické náklady, komfort, pohodlí za „lidovou cenu“ a ve vysoké kvalitě… To vše a mnohem víc výhod Vám nabízí Dřevostavby http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace . Můžeme k tomu také přidat rychlost výstavby, individální řešení a kreativnost Vašich nápadů zkonzultovanou s odborníky, pak není co řešit. Jste na správné adrese.
Většinou typové domy s možností pozměnění dispozičního řešení dle Vašich představ jsou stavěny s prefabrikátů, což znamená, že jednotlivé díly jsou předpřipraveny k montáži již ve výrobě a montují se přímo na stavbě. Možnosti realizace jsou téměř nekonečné z důvodu několika variant dodávaných panelů. Ještě před několika lety byly v tomto směru dřevostavby opovrhované a byly ze základní suroviny, dřeva, stavěny převážně altánky, pergoly. Doba se posunula a tzento typ stavbyje stále více požadovaný, ať již kvůli rychlosti výstavby, variabilnosti a úspory energie, které nemají vliv na kvalitu a odolnost stavby, tak i s ohledem na pocitové cítění v domu, kde hlavní surovinou je dřevo. Je známo, že dřevo se spojovalo s přírodou odedávna a jeho vlastnosti jsou mnohdy nenahraditelné. V těchto typech domů je použito méně toxických a chemických látek a k tomu přírodní materiály mají tu schopnost, že mohou na sebe vázat tyto toxické složky a další neméně významná schopnost je optimální regulace vlhkosti.

Spojení s přírodou

Tento typ výstavby je velni šetrný k životnímu prostředí. Stavba zasahuje minimálně do okolí a odpad spojený se stavební prací jsou snad jen dřevěné odřezky, které se snadno likvidují, aniž by příroda trpěla.Vy, co máte potřeby sounáležet s přírodou a žít dle těchto kritérií nalezli jste co potřebujete. Pro Vás jsou dřevostavby ideální řešení. Naše firma je tu pro vás a splní i ty nejnáročnější představy.